Jäädvusta enda hetked ning tee üks lõbus kalender

Miks mitte valmistada kalender lastelaste piltidega oma vanaemale? Veel üks hea mõte on fotoraamat, kuhu saad lisaks fotodele mõned vahvad mälestused lisada.   Vali omale valitud suuruses kalender kas seinale või lauale. Tootevalik on lai, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul soodushinnaga!

Müügihitt on algaval aastal fototapeet!  Miks mitte kleepida enda armsaim pilt seinale, et seda päevast päeva jumaldada? Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis näiteks seinakleebised teevad seina hubasemaks.  Kujunda ise enda jaoks kleebised meie veebikeskkonas!

Heakvaliteediline magistritöö köitmine on viimane, kuid eriti oluline osa selle protsessis. Pole vaja riskida enda tööga ning tee köitmine usaldusväärse teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu allahindlusega. Tee uus visiitkaart – meie nõustajad aitavad Sind vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riie, mille peale on prinditud vabalt valitud pilt. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Fotolõuend jätab mulje nagu see oleks päris maal.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on selleks selle täiendamiseks parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele, kinkekarbid ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

at33n

Leave a Reply

Your email address will not be published.