Talleta oma mälestused ning loo üks vahva kalender.

Kalender sobib perfektselt ka kingituseks – emal oleks kindlalt rõõm sellise kalendri üle. Veel üks lahe mõte on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks piltidele mõned oma mõtted lisada.   Vali enda jaoks vastavas suuruses kalender köögi- või kontoriseinale. Leiad kindla peale enda jaoks õige!

Tõeline hitt on sel aastal fototapeet!  Miks mitte panna läbi aegade lemmik pilt seina peale, et seda päevast päeva imetleda? Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis näiteks seinakleebised muudaksid seina huvitavamaks.  Samuti on olemas kleebised ka väikebussidele ja teistele esemetele, mida saaksid täitsa ise välja mõelda.

Kui oled tudeng, siis on köitmine kindlasti Sinu jaoks aktuaalne. Parima hinnaga diplomitöö köitmine vaid meie e-poes! Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses! Tee uus visiitkaart – meie töötajad on abik Sulle vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on vahva variant, kuidas ruumile iseloomu lisada. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Fotolõuend jätab mulje nagu see oleks ehtne maal.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, fotokalendrid, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

at33n

Leave a Reply

Your email address will not be published.