Salvesta enda mälestused ning telli üks kaunis kalender.

Miks mitte valmistada kalender pere mälestustega oma vanaisale? Samuti fotoraamat on suurepärane meene – saaksid iga pildi juurde kirja panna armas jutuke, et mälestus meeldejäävam oleks.   Telli enda jaoks valitud suuruses kalender kas seinale või lauale. Kalendrivalik on suur, aga kõik kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Kas Sa juba oled teadlik, et fototapeet on jälle moes? Sa saad printida fototapeediks foto oma perekonnast, lemmikloomast või päikeseloojangust. Kui aga Sa arvad, et see on Sinu jaoks liig, siis näiteks seinakleebised muudaksid seina huvitavamaks.  Disaini ise sobivad kleebised meie veebilehel!

Kvaliteetne lõputöö köitmine on viimane, kuid väga oluline osa diplomitöö protsessis. Hea hinnaga diplomitöö köitmine meil! Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie juures! Kui aga Sinul siiani puudub isiklik visiitkaart siis praegu on hea võimalus kaardi tellimiseks- https://www.picturehappy.ee/et/wrapping/.

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riie, mille peale on prinditud pilt. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Fotolõuend on täpselt nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

at33n

Leave a Reply

Your email address will not be published.