KUUM HINNASULA ENAMUS FOTOTOODETELE

Kas Sina oled mõelnud, mida kõike on võimalik valmistada fotodega? Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja loomulikult traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus mõõdus.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Sel aastal suvi on olnud väga kuum ning arvatavasti seiklusi täis. Siis on tõenäoliselt ka saadud hulganisti ilusaid pilte! Fotode trükkimine meie esinduses on soodsam kui mujal.  Kui aga tahaksid kõik pildid kaante vahele saada, siis on mugav luua kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul meenutada, kui palav suvi see oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on päris armas kingitus enda lähedasele. Samuti on võimalus luua kalender – saad ise valida millised pildid, millise kuu alla lisad ja samamoodi märgistada ka kõikide lähedaste tähtpäevad.  Ja muidugi on kalendrid kinkimiseks sobilikud.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sulle on armsaks saanud mõni mälestus, mida tahad vaadata vahepidamata, siis soeta seina peale fototapeet. Fototapeedile võid trükkida igasugu asju – looduskauneid kohti, enda või lähedaste pilti, lemmikloomast või mõnest ägedast kangelasest – sest kui tapeet meeldib Sulle, ei tüdine sa sellest nii ruttu! Mõõtude poolest väiksem, kuid ikkagi hea alternatiiv fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on maitsekalt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab kindlasti stiili kogu ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõpruskondade ja ettevõtete seas.  Miks mitte disainida ägedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk ei ole ainuke teenus, mida meilt tellida saab. Teenuste seas on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  väga päris kiire protsess, kui disain ja info, mis peale läheb on välja mõeldud. Seinakleebised on valikus erisuuruses ja ka erinevatest materjalidest.  Kleebised saab kleepida igale pinnale kuid tähtis on see enne konkreetselt paika panna, millisel konkreetselt tahaksid kleebiseid kasutada ja osta need ka siis sobilikust materjalist. Pealegi on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on ülikiire ja odav nendele, kes peavad oluliseks oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

at33n

Leave a Reply

Your email address will not be published.