SUUR HINNASULA ENAMUS FOTOTOODETELE

Kindlasti ei ole tavaline kodanik mõtisklenud selle üle, kui palju on variatsioone tänasel päeval fotode trükkimiseks.  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning veel palju muud!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Käesolev suvi on olnud väga kuum ning kindlasti ka samuti põnev. Kui on ägedad sündmused, siis on ka rohkelt mälestusi mida jäädvustada.  Fotode trükkimine meie esinduses on odavam kui teiste kampaaniate ajal.  Pealegi pakume võimalust kiirelt internetikeskkonnas teha ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Nii on tore pärast meenutada, kui tore suvi on ikka olnud. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on väga tore kingitus oma lähedastele. Kui aga soovid, et lisaks fotodele oleks seinal ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meie juures on võimalik luua ka kalender.  Ja kindlasti on kalendrid kontoriseinale vajalikud- https://www.picturehappy.ee/et/calendars/.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui jäädvustad seina peale kauni ja enda jaoks toreda pildi. Näiteks, on võimalik fototapeedile printida vaate endale olulisest kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt ilus pilt loodusest, või ka pildi oma armsamatest – kas siis loomast või oma pereliikmest. Mõõtude poolest väiksem, kuid samuti efektiivne alternatiiv fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on maitsekalt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab kindlasti stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina kuulsamakas interjööri elemendiks.  Kui enne oli trükk riietele aktuaalne ainuüksi spordimeeskondade seas, siis praeguseks saavad teha seda kõik kes soovivad, et riietus neid seoks. Disaini ainulaadsed t-särgid enda sõpradele – nii leiate kergelt kogu seltskonna suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie veebikeskkonnast on lisaks võimalik soetada ka palju teisi tooteid, mida toimival firmal vaja võiks minna.  Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult päris kiire protsess, kui disain ja info, mis peale läheb on olemas. Lisaks saad tellida ka seinakleebised, millele on prinditud on kas ettevõtte logo või muu info.  Kleebised saad kleepida peaaegu igale pinnale kuid oluline on see enne välja mõelda, millisel täpsemalt soovid kleebiseid kasutada ja soetada need samuti siis õigest materjalist. Samuti on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on kiire ja odav nende jaoks, kes tahavad oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

at33n

Leave a Reply

Your email address will not be published.