IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas Sa oled mõelnud, mida saaks valmistada piltidega?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning veel palju muud!

See suvi on olnud väga kuum ning kindlasti seiklusi täis. Siis on tõenäoliselt ka kogunenud toredaid fotosid! Fotode trükkimine meie esinduses on kasulikum kui teiste kampaaniate ajal.  Pealegi pakume võimalust mugavalt veebikeskkonnas koostada ka tore fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Seda raamatut on hiljem ikka väga tore lugeda! Fotoalbum ja fotoraamat on lisaks suurepärane kink näiteks vanaemale. Kui aga tahad, et lisaks piltidele oleks lisatud ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meie juures saab teha ka ilus kalender.  Kalendrid on lisaks vahva kingitus igaühe jaoks, eriti vanaemale.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinule on armsaks muutunud mõni mälestus, mida tahaksid vaadata iga päev, siis telli seina fototapeet. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – kauneid kohti looduses, pilti iseendast või lähedastest, lemmikloomadest või mõnest lemmikust multikakangelasest – sest kui tapeet meeldib Sinule, ei tüdine sa sellest nii pea! Pisem, kuid samuti efektne asendusvõimalus fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis loob mulje nagu see oleks maal.  Fotolõuend on kaunis kaunistus ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimasel ajal kogunud t-särkide trükk. Kui varem oli trükk riietele aktuaalne ainuüksi spordimeeskondade seas, siis praegu teevad seda kõik kes soovivad, et särk neid samastaks. Miks mitte luua ägedad särgid või pusad endale ja sõpradele ja minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie veebikeskkonnast on pealegi võimalik soetada ka erinevaid muid tooteid, mida toimival ettevõttel vaja võiks minna.  Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja samuti köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  samuti päris kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peale läheb on välja mõeldud. Lisaks saad tellida ka seinakleebised, millele on prinditud on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui tahad oma firmat reklaamida mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised töötaja transpordivahendile – kasvõi rattale! Kui aga oled õpinguid lõpetamas, siis tuleb tuttav ette, kuidas kõige paremad mõtted tulevad kõige viimasel hetkel. Sellepärast on köitmine meie juures kiire ja mugav protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

at33n

Leave a Reply

Your email address will not be published.