HOKIPOOD, KUST SAAD VALIDA SOBIVA TRENNIVARUSTUSE

On viimane aeg teha ettevalmistusi tulevaseks hoki põhihooajaks. Astu läbi, et teada saada, milliste toodetega rõõmustab Sind hokipood sel hooajal.

Oleme hokikaupade turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Soovime enda huvilistele pakkuda ainult korralikku tootevalikut. Poes on tõesti suur valik erinevaid temaatilisi asju – sisene veebikeskkonda ning tutvu nüüd!

https://hockeypoint.ee/

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Valikus on väga mitmekülgne valik jäähokivarustust vaid tuntud firmadelt. Uisud, riided, kotid, kaitsed, kepid – vaata kõiki tooteid e-poes! Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

 

HOKIKEPID

 

Valikus on hokikepid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Otsingufiltri abiga saad valida vajalikke omadusi ja näed vastavat tootevalikut. Kui sooviksid saada rohkem teavet selle kohta, millest koosneb hokikeppide hind, siis meie meeskond seletab.

Soeta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – valik on lai nii suuruste, kui ka kaubamärkide osas. Jäähoki uisud on saadaval nii meestele kui ka naistele. Iluuiskude puhule on tootevalikusse lisatud uisud vaid naistele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja sellepärast on tähtis, et need oleks mugavad ja vastupidavad. Pealegi on võimalik juurde osta samuti erinevaid mitmesuguseid, sh pudelid, teemandid ja needid.

 

RIIETUS

 

Riietuse rubriigi all leidub nii suvine kui ka talvine riietus. Suvise kategooria alla kuuluvad samuti nokamütsid.  Valikusse olema pannud kõik suuremad kaubamärgid, seetõttu mütsid on vägagi kenad. Otsi endale parimate omadustega vägev nokats!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suvise riietuse tootegrupi alla.  Ägeda prindiga või hea hingavusega – saad valida kõik omadusi koos või eraldi. Alati saad olla kindel – ükskõik, mis valiku teed, on see hea kvaliteediga.

 

TULE POODLEMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, teame täpselt kui oluline on varustuse kvaliteet. Oleme hoki pood, igal ostul on garantii. Abistame sind vajaliku infoga, et lihtsustada ostlemist. Saame aru, et erikaupade puhul – hoki uisud või hokikepid – nüansse on väga palju ning ei saagi kõigega kursis olla.  Külasta e-poodi või tule kohapeale!

Mida veel soovida kui uut varustust algavaks hooajaks?

 

at33n

Leave a Reply

Your email address will not be published.