HOKIPOOD, KUST SAAD VALIDA PARIMA HOKIVARUSTUSE

Ole valmis – sündmusterohke hooaeg on taas algamas! Meie hokipood palub uusi ja vanu kliente tooteid vaatama. Kahtlemata oleme varustuse valiku mõttes riigis esikohal. Teeme tööd selle nimel, et meie poe valikus oleks pidevalt ainult kõige parem ja tänapäevaseim jäähokivarustus. Hokihooaja alguse puhul on kaupluses ka häid pakkumisi – saa osa neist!

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Meie koostööpartneriteks on vaid professionaalsed brändid, mis tagavad varustuse kvaliteedi. Kaupluse kaupade sisse kuuluvad uisud, kepid, rõivad ning aksessuaarid – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Oleme ette valmistanud ülevaate sellest, milline hoki varustus on meie kaupluses müügil.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kepid/hokikepid

HOKIKEPID

 

E-poes on hokikepid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Saad valida hokikepi vastaval enda soovidele – lemmik bränd ja värv. Kui sooviksid rohkem infot selle kohta, millest koosneb hokikeppide hind, siis võta julgelt meie meeskonnaga ühendust.

Osta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused. Jäähoki uisud on saadaval mõlemale soole. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud vaid naissugupoolele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal kõige olulisem osa varustusest ja seetõttu on tähtis, et uisud oleks mugavad ja vastupidavad.  Kauplusest leiad samuti kõiksugused aksessuaarida, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Riietuse kategooria all leidub nii suvine kui ka talvine riietus. Suvise kategooria alla kuuluvad lisaks nokamütsid.  Valikusse olema pannud kõik kõvemad tegijad, sellepärast mütsid on eriti kenad. Otsi endale sobivate omadustega stiilne müts!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse kategooria alla.  Tootevalik on jällegi lai, kuid kõik hokitooted on ainult usaldusväärsetelt koostööpartneritelt. Soeta heakvaliteedilised ning kerged spordisärgid trennides käimiseks või vahva joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda muul ajal.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga kurnav meeskonnasport, siis on oluline, et hokivarustus oleks eriti kvaliteetne.  Kui tahaksid soetada tooteid garantiiga – vali meie hoki pood. Kui vaja nõustame ka parima kauba leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikkuses väga palju detailsemad kui alguses tunduda võib. Peale seda püüame valikusse lisada ka kõige popimad tooted.

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

at33n

Leave a Reply

Your email address will not be published.