PARIMA VALIKUGA HOKIPOOD

On viimane moment teha ettevalmistusi algavaks jäähoki sessooniks. Astu läbi, et teada saada, millise kaubaga üllatab Sind hokipood algaval sessoonil. Oleme hokitarvete turgu Eestis juhtinud juba kaua aega. Töötame selle nimel, et meie esinduspoe kaubavalikus oleks pidevalt ainult kõige parem ja kaasaegsem varustus. Hokihooaja alguse puhul on kaupluses ka häid pakkumisi – saa osa neist!

 

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Meie koostööpartneriteks on vaid professionaalsed brändid, mis tagavad kauba kvaliteedi. Veebipoe varustuse seas on uisud, kepid, rõivad ja lisatarvikud – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Allpool on täpsem ülevaade sellest, milline hoki varustus on meie e-kaupluses müügil (rulluisud).

 

HOKIKEPID

 

Pakkumises on hokikepid nii väikestele kui suurtele. Otsingufiltri abil märgi endale sobivad kriteeriumid ning näed vastavat tootevalikut. Hokikeppide hind sõltub suures osas sellest, mis omadusi sa neis otsid.

Osta endale hoki kepp juba täna!

 

UISUD

 

Meie veebikaupluse tootevalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on päris suures valikus ja mitmesuguste omadustega.  Jäähoki uisud on saadaval mõlemale soole. Iluuiskude puhule oleme valikusse lisanud uisud ainuüksi naissugupoolele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal tähtsaim osa varustusest ja seetõttu on põhiline, et need oleks kvaliteetsed ja vastupidavad.  E-poes leiad ka kõiksugused tarvikud, mida uiskude kasutamisel vaja oleks.

 

RIIETUS

 

Väga lahedad riided talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie sportlaste hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Leia omale sobilikke omadustega äge müts!

 

Teine populaarne riietusese on hokisärgid. Tootevalik on samuti lai, kuid kõik varustus on ainult usaldusväärsetelt koostööpartneritelt. Avasta korralikud ning niiskuskaitsega hokisärgid trenni tegemiseks või laheda joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda vabal ajal.

 

TULE OSTLEMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, teame täpselt kui suure kaaluga on hokivarustuse vastupidavus. Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Vajadusel nõustame ka parima kauba leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikkuses väga palju detailirikkamad kui esmapilgul tundub. Lisaks püüame valikusse lisada ka kõige uuemad asjad.

Premeeri ennast algava hooaja puhul uue varustusega?

 

at33n

Leave a Reply

Your email address will not be published.