OSTLE EETILISES RIIDEPOES KODUST VÄLJUMATA

Kellele ei meeldiks inimesed, kes on suutnud oma igapäevase tarbimise muuta maksimaalselt keskkonnasõbralikuks? Toredad ostud kasutatud rõivaste kauplustest ja vanade riiete muutmine on nende välimuse muutnud silmnähtavalt unikaalseks. Vahest olete isegi mõnest second-hand‘ist paar eriti südamelähedaseks muutunud üllatust oma garderoobi lisanud.

Paljudele on mööda riidepoode ja kaltsukaid käimine üks tänuväärsemaid ajaviiteid(Vaata lähemalt siit – https://e-kilomax.ee/sieviesu-apgerbs/apgerbs/dzinsi.html). Ent küllap olete vahel isegi märganud ka igavlevaid šoppajate kaaslasi, kes seal melus parema meelega sel hetkel ei oleks. Nemad sooviksid oma riidekappi mugavalt täiendada netipoodides. Suur võib olla mõne inimese imestus, kuuldes, et netist võib leida ka väga häid uusi ja vähekasutatud rõivaid, kusjuures neid ei pea tellima sadade või tuhandete kilomeetrite kauguselt.

Hinnatud kauplus nüüd ka brauseris

Kilomaxi kliendid on üle 15 aasta hinnanud võimalust leida endale ilusaid, hea kvaliteediga ja moekaid rõivaid, hoides samas kokku. Kaupluseketi hoolikalt välja nopitud sortiment on suutnud võita sadade tuhandete ostjate usalduse ja lojaalsuse nii Eestis kui ka Lätis.

Pandeemia kestes otsustas kauplus oma riiete ja aksessuaaride müügiks avada ka e-poe, kus kaubaga saab tutvuda fotode ja kirjelduste abil. Kaupluses müüakse tuhandeid erinevaid riideesemeid tuntud brändidelt, mis tähendab seda, et tühjade pihkudega ei pea lahkuma keegi.

Veebilehel on teil mugav leida endale meelepärased uued või vähekantud riided poodi minemata. Ostu vormistamine toimub mõne hetkega ning teie ostukorvi sisu saadetakse sobivasse pakiautomaati. Kui aga selgub, et tellitud tooted teatud põhjustel teid ei rahulda, võib ostetud riided ka tagasi saata.

Riided ja jalanõud meestele ja naistele

Aeg-ajalt mõne värske riideeseme soetamine kingib inimesele sageli piisavalt energiat, et alustada järgmist päeva värske pilguga ja end hästi tundes. Kauplus on omaltpoolt teinud kõik võimaliku, et nende pakutavad rõivad ja jalatsid oleksid ühtmoodi moekad ja kvaliteetsed nii naistele kui meestele.

Mugavas poes saavad meessoo esindajad tutvuda mitmekülgse valiku jopede, teksade, lühikeste pükste, pintsakute, bleiserite, sviitrite, spordiriiete ja mitmete muude riideesemetega. Naistel on ostlemine ehk veelgi huvitavam, kuna nende valikus on ka seelikud, kardiganid, topid, sukkpüksid, pidžaamad, aksessuaarid, jalanõud ja veel palju muud. Samuti leiab veebipoest riideid nooremale põlvkonnale – poistele, tüdrukutele ja beebidele.

E-Kilomaxist leiate endale usaldusväärseid rõivaid ja jalatseid nii meestele, naistele kui ka lastele. Ainult ühe klikiga leiab üles kõik eripakkumised ja uued täiendused, mis teeb koduse ostlemise veelgi mugavamaks.

Andke vähekasutatud või hoopiski kasutamata riideesemetele uus šanss, viies end kurssi värske valiku riiete ning jalanõudega aadressil www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et mõjuv välja näha, ei pea välja käima palju!

at33n

Leave a Reply

Your email address will not be published.